Witaj w Życiu z Mocą

 

Wspólnie odkryjmy jak możesz odetchnąć i w pełni rozgościć się w sobie, żeby z mocą działać w świecie

 

Empowered Living Aga Rzewuska-Paca B-empowered Program

Można iść przez życie kierując się strachem lub miłością

Ja wybieram to drugie. Wierzę w życie z otwartym sercem i wspieram w tym innych. I nie jest to ścieżka dla tych, którzy szukają łatwych dróg – wymaga odwagi, by stawać za tym, w co wierzysz, by powiedzieć „tak” i „nie” z jasnością i troską, i aby otworzyć swoje serce ze współczuciem – dla siebie i dla innych, wobec całego bólu i oddzielenia, które, w naszej nieświadomości i niewiedzy, tworzymy w naszym życiu i na świecie.

Świat odpowiada falą obfitości

Kiedy wychodzimy poza cynizm, poczucie winy, wstyd i destrukcyjną złość. Kiedy stajemy w obliczu naszego lęku i przyjmujemy to kim jesteśmy, nasze uczucia, marzenia i pragnienia. Kiedy stawiamy się do życia nago w naszej bezbronności, a jednak w pełnej mocy – bo nie możesz się mylić, będąc tym, kim naprawdę jesteś. To właśnie wtedy doświadczamy wyzwolenia – życia, które wraca do nas z pełną siłą przebudzającej się kreatywności, pasji i radości prowadzących nas ku temu, czego pragniemy. A świat odpowiada. Przyjmuje nas z pełnią przepływu i obfitości. Ból, kruchość, niepewność – mogą nadal tam być. Tylko, że już nami nie rządzą. Są jedynie częścią naszego wewnętrznego krajobrazu, który możemy przyjąć z wdzięcznością, jako „przewodników stamtąd” (Rumi).

ZAPROŚ MNIE DO SWOJEJ PODRÓŻY

Połączyłam lata mojej praktyki i doświadczenia życiowego by stworzyć transformujący życie program ŻYCIE Z MOCĄ.

Oferuję również indywidualne coachingi i warsztaty – osobiście i on-line.

Moim szczególnym obszarem zainteresowania jest wzmacnianie rodziców, nauczycieli i wychowawców – aby zmieniać sposób, w jaki wychowujemy i kształcimy nasze dzieci.

Napisz do mnie lub umów się na 15-minutową rozmowę, aby sprawdzić, czy jestem dobrą towarzyszką dla Ciebie w Twojej podróży.

Daj się zainspirować dzięki nagraniom, historiom i materiałom, które udostępniam.

Życie z mocą

Program dla kobiet gotowych na transformację

Bycie z mocą

Coaching dla wolności osobistej

Relacje z mocą

Coaching i mediacje NVC dla par

Edukacja z mocą

NVC dla rodziców, nauczycieli i pedagogów

Kobiecość z mocą

Odkryj moc płynącą z kobiecości

Szkolenia z mocą

Warsztaty NVC dla grup

PRACA ZE MNĄ JEST PODRÓŻĄ, EKSPLORACJĄ, W BEZPIECZNEJ, AKCEPTUJĄCEJ PRZESTRZENI, KTÓRĄ TWORZĘ

Bazą i punktem odniesienia w mojej pracy jest Porozumienie bez Przemocy. „W moim życiu pragnę współczucia, przepływu między mną a innymi, opartego na wzajemnym dawaniu z serca” – ten cytat z Marshalla Rosenberga trafił wprost do mojego serca i zapoczątkował moją drogę życia z sercem. Pracuję jednak przede wszystkim intuicyjnie, czerpiąc z własnego doświadczenia, a także czerpiąc inspirację z różnych podejść, w tym Teorii U, Zen-coachingu, Family Labu (Jesper Juul), Focusingu lub Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS).

ZASOBY Z MOCĄ

Posłuchaj nagrań praktyk i ćwiczeń opartych na NVC, które mogą wzmocnić Twoją osobistą moc i sprawczość.

Jak rosnąć, to w dobrym towarzystwie!

Nieregularnie, za to od serca, dzielę się inspiracjami, swoimi odkryciami i tym co robię. Zapisz się na mój newsletter i dodatkowo otrzymaj „Pakiet Powitalny w Życiu z Mocą” z bezpłatną praktyką „Wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa”.