Moja oferta

 

Zaproś mnie do swojej podróży przez życie

DOŁĄCZ DO JEDNEGO Z MOICH PROGRAMÓW

Bycie
Z MOCĄ

Coaching dla wolności osobistej

Relacje
Z MOCĄ

Coaching i mediacje NVC dla par

Edukacja
Z MOCĄ

NVC dla rodziców, nauczycieli i pedagogów

Kobiecość
Z MOCĄ

Odkryj moc płynącą z kobiecości

Życie z Mocą

Program dla kobiet gotowych na transformację

Gdzie pracuję

Czy chcesz uciec od codziennego zgiełku i odetchnąć w spokojnym otoczeniu?

Spotkajmy się w moim leśnym domu, gdzie możemy pracować w mojej wyjątkowej przestrzeni lub na zewnątrz, wśród drzew.

Czy lubisz kontakt osobisty, ale nie lubisz podróżować?

Spotkajmy się w miejscu w centrum Warszawy.

Czy lubisz łatwość i elastyczność?

Pracujmy przez Skype.

Czy chciałabyś, żebym przyjechała do Ciebie?

Skontaktuj się ze mną i zobaczmy, co jest możliwe.

Cokolwiek wybierzesz, jestem dla Ciebie.

Szkolenia z mocą

Warsztaty NVC dla grup

Pieniądze

Pieniądze to opowieść (…), która przypisuje ludziom role, skupia uwagę i koordynuje działania.

Charles Eisenstein

A ja chcę zmieniać tę opowieść i zaprosić Cię do innego spojrzenia na pieniądze – żeby wymiana finansowa między nami była nie tylko transakcją, ale przede wszystkim okazją do doświadczenia radości dawania i przyjmowania z serca oraz wzajemnej troski. Moja praca jest dla mnie wyjątkowa. Gdybym miała wszystkie pieniądze świata, nadal bym to robiła. A jednocześnie to co oferuję jest bezcenne. Postanowiłam więc ofiarować swoją pracę jako dar. Z otwartością na to co dostanę w odpowiedzi. To, co do mnie wróci, chciałabym otrzymać jako wyraz Twojego uznania i wdzięczności, w duchu szczodrości.

Wszystkie materiały na tej stronie są oferowane jako podarunek. Jednocześnie chcę Cię zaprosić do wymiany – na tyle, na ile poczujesz – czy będzie to odpowiednik porannej kawy, godziny czy dnia Twojej pracy lub więcej…

Możesz przeczytać lub posłuchać materiałów na tej stronie lub pobrać je na swój komputer. Możesz przekazać je komuś, komu mogą służyć. Jeśli skorzystasz z któregoś z nich – zamieść tam odnośnik do mnie – Aga Rzewuska-Paca: www.empoweredliving.pl.

Jeśli chodzi o Program Życie z Mocą oferuję go w duchu „podaj dalej”. Obliczyłam swoje potrzeby związane z pieniędzmi, aby zobaczyć, ile chcę otrzymać za moją pracę i czas. Koszt pierwszych 7 pakietów jest pokryty. Chciałabym, żebyś pracując ze mną zdecydowała, ile chcesz zapłacić za następną osobę, która przyjdzie. Zobaczmy, jak długo możemy to kontynuować.

Jeśli chodzi o osobiste spotkania ze mną, w ramach Bycia z Mocą, Relacji z Mocą, Edukacji z Mocą i Warsztatów z Mocą – chcę utrzymać minimalną cenę i jestem otwarta na to, żeby o tym rozmawiać.

Eksperyment, do którego Cię zapraszam wymaga odwagi. Aby stawić czoła przekonaniom, blokom i obawom – związanym z pieniędzmi, z dawaniem i otrzymywaniem. Zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie. Chcę robić to przez rok, a następnie, jesienią 2019 roku, podzielę się z efektami – na blogu i w newsletterze. Zobaczmy, jak odważny będzie następny krok!

 

Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie… razem ze mną.

MOJE INNE PROJEKTY