Kobiecość z mocą

 Odkryj moc płynącą z kobiecości

POCZUJ SIĘ JAK W DOMU WE WŁASNEJ SKÓRZE
Stres życia we współczesnym, zdominowanym przez mężczyzn świecie – opartym o rywalizację, nastawionym na osiągnięcia i materialny sukces – odciąga nas, kobiety, od naszej autentycznej natury i wywiera ogromną presję również na mężczyzn. 

Rezultatem jest odłączenie się od siebie samych, siebie nawzajem i natury. Znieczulenie na spustoszenie, które my, ludzie, tworzymy w świecie. Ślepota na wpływ, jaki to wywiera na nas samych. 

W oparciu o moją osobistą podróż do świadomego, zrównoważonego życia, moje doświadczenia z książką „Biegnąca z wilkami”, a także praktyką Moon Mother, chciałabym zaprosić Cię w podróż, aby na nowo:

  • Odkryć i zrozumieć swój cykl miesięczny i emocjonalny. Sprawdź, jak możesz płynąć z naturą, a nie przeciw niej, czuć się jak w domu w swoim ciele. Zawsze.
  • Ponownie połączyć się z intuicją, wewnętrznym źródłem wiedzy i pozwolić jej się prowadzić i wspierać w Twoich życiowych wyborach.
  • Stworzyć własne sposoby uhonorowania zmieniających się pór życia – Twoich i Twoich bliskich – takich jak narodziny, pierwsza miesiączka, dorastanie.

Dodatkowo, jako Moon Mother, oferuję ceremonie błogosławieństwa i uzdrawiania kobiecego łona, które są pięknymi doświadczeniami, pomagającymi zrównoważyć i przywrócić przepływ kobiecej energii oraz uwolnić bloki. Mogą one podnieść poczucie akceptacji siebie, pomóc przywrócić równowagę cyklu miesiączkowego oraz wspierać kobiety w okresie menopauzy.

Jedna sesja trwa około 1,5 godziny i może zostać przyjęta przez kobietę, która miała już pierwszą miesiączkę. Tak często, jak to konieczne.

Więcej informacji na ten temat: www.wombblessing.com

GOTOWA? ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZE SPOTKANIE!
Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub napisz do mnie e-mail na adres: aga@empoweredliving.pl

Formularz kontaktowy

*