Bycie z mocą

Coaching dla wolności osobistej

INDYWIDUALNE SESJE DLA CIEBIE

Niezależnie od tego, czy szukasz ulgi od napięcia emocjonalnego, utknęłaś w swoim życiu i kręcisz się w kółko, czy chcesz znaleźć sposób na wnoszenie swoich darów do świata – z radością Cię wesprę.

Oferuję 1-godzinne sesje osobiście lub przez Skype.

Skontaktuj się ze mną i znajdźmy czas na nasze pierwsze spotkanie.

WIĘCEJ O PRACY ZE MNĄ

Moim głównym narzędziem pracy jest ciekawość, wspierana świadomością potrzeb, które motywują wszystkie nasze działania. Przekonanie, że wszyscy ludzie mają takie same potrzeby, jest podstawowym założeniem Porozumienia bez Przemocy (NVC), które jest fundamentem tego, czym się zajmuję. To właśnie pomaga mi nie osądzać niczego, co pojawia się w naszej pracy. Zamiast tego postrzegam to wszystko jako wyraz potrzeb, czasem tragiczny wyraz, prowadzący do niechcianych rezultatów.

Z ciekawością i życzliwością, wkroczę z Tobą w nieznane, wspierając Cię w odkrywaniu Twoich darów i cieni, aby odnaleźć klejnoty ukryte wewnątrz oraz rozpuścić to, co Cię blokuje. Będę Twoim sprzymierzeńcem – oferując akceptującą obecność, trzymając przestrzeń dla wszystkiego, co się pojawi. Będę wspierać Cię w ponownym połączeniu z tym, kim naprawdę jesteś, tak abyś mogła doświadczyć pełni życia przepływającego przez Ciebie – czy to w formie emocji, myśli, wyobrażeń, czy odczuć fizycznych.

Życie nie musi być dla Ciebie takie trudne. I możesz znaleźć wewnętrzny spokój i wolność nawet w obliczu burzy.

GOTOWA? ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZE SPOTKANIE!

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub napisz do mnie wiadomość na adres: aga@empoweredliving.pl

Formularz kontaktowy

*