Życie z Mocą

Program dla kobiet gotowych na transformację

Czym jest ta praca i dlaczego to robię?

Tak bardzo uciekamy od siebie

Od bezlitosnego głosu w naszej głowie, który nigdy nie przestaje nas krytykować. Od dyskomfortu emocji – strachu, poczucia winy, złości, wstydu. Od rozczarowania. Od pustki. Od słabości.

Szukamy szczęścia i spełnienia na zewnątrz, ale „nie jesteś wystarczająco dobra” zawsze nas znajduje. „Nic nie znaczysz” staje się samospełniającym proroctwem. Poczucie odrzucenia i oddzielenia przynoszą samotność i rozpacz. Szukamy ulgi, szukamy wolności, wyznaczamy kurs, stawiamy żagle, żeby po chwili stwierdzić, że znów kręcimy się w kółko wokół tych samych wzorców.

BRZMI ZNAJOMO?

Dla mnie zdecydowanie tak. Po latach dobrego funkcjonowania w bezpiecznej przystani, którą stworzyłam dla siebie, przyszedł czas na duży kryzys, który odsłonił moje rany, zmusił mnie do zmierzenia się z największymi lękami i ujawnił mój cień.

Aż w końcu doszłam do ściany i byłam tak zmęczona tym cierpieniem, że w końcu zmierzyłam się sama ze sobą i znalazłam wyjście. Drogę na zewnątrz. Przez sam środek. Stworzyłam bezpieczną przestrzeń wewnątrz siebie, stałam się swoim sprzymierzeńcem i wzięłam pełną odpowiedzialność za swoje życie. Wyposażona w narzędzia i praktyki, które zdobywałam przez lata, opisałam swoją drogę ku wewnętrznej wolności i mocy. Ścieżkę, którą chcę podzielić się z Tobą.

Jesteś zmęczona swoim życiem?

Dołącz do programu i zacznij kreować życie o jakim marzysz.

Po co?

 • Aby przestać się bać i zacząć żyć swobodnie.
 • Aby przestać zadawać niepotrzebne cierpienie sobie i innym.
 • Aby stać się zdolną do prawdziwej miłości – do siebie i do drugiego człowieka.

Czym jest program Życie z Mocą?

Jest to 6-miesięczny program coachingowy dla kobiet, które pragną żyć własnym życiem, czerpać z wewnętrznego źródła siły i pełniej wykorzystywać swój potencjał w życiu osobistym i zawodowym.

Czerpiąc z różnorodnych podejść, w których szkoliłam się przez lata, pójdziemy ścieżką, w ramach której będziesz mogła:

 • stworzyć bezpieczną przestrzeń dla siebie, żebyś mogła sobie ufać i polegać na sobie,
 • zobaczyć, przyjąć i zaakceptować siebie taką, jaką jesteś, żebyś żyła korzystając z pełni swojego potencjału,
 • uwolnić ograniczające przekonania i wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie, abyś zaczęła tworzyć życie, jakie chcesz.

ZACZNIJ PODRÓŻ KU ŻYCIU Z MOCĄ. Wybierz swój pakiet:

Pieniądz to opowieść…

Opowieść, którą chcę zmieniać – żeby do wymiany finansowej zaprosić osobisty kontakt, przepływ wynikający z dawania i przyjmowania z serca i wiarę, że w przekazywaniu pieniędzy chodzi nie tylko o transakcję, że jest to wyraz wzajemnej troski.

Tak więc oferuję Program Życie z Mocą w duchu „podaj dalej”.

Obliczyłam swoje potrzeby związane z pieniędzmi, aby zobaczyć, ile chcę otrzymać za moją pracę i czas. Koszt pierwszych 7 pakietów jest pokryty. Chciałabym, żebyś pracując ze mną zdecydowała, ile chcesz zapłacić za następną osobę, która przyjdzie. Zobaczmy, jak długo możemy to kontynuować.

Możesz przeczytać więcej na temat mojego podejścia do pieniędzy i dlaczego dokonałam tego wyboru w mojej ofercie i na blogu.

Czym jest 7 kroków:

Krok 1. Spotkaj siebie tam, gdzie jesteś

 • określ swoje terytorium
 • ustal swoje osobiste cele
 • wyobraź sobie swoją podróż ku życiu z mocą

Krok 2. Stwórz bezpieczną przestrzeń wewnątrz

 • osadź się w swoim ciele
 • bądź obecna z tym czego doświadczasz, wewnątrz lub na zewnątrz
 • odnajdź swoją wewnętrzną świątynię

Krok 3. Poznaj swoje prawdziwe Ja

 • rozpoznaj istotę tego, kim naprawdę jesteś
 • znajdź swoje wewnętrzne miejsce mocy
 • połącz się ze swoim wewnętrznym przewodnikiem

Krok 4. Zostań swoją sojuszniczką

 • rozpoznaj i uwolnij ograniczające myśli i przekonania
 • zaprzyjaźnij się z Twoim wewnętrznym krytykiem
 • rozpoznaj i zacznij rozwiązywać swoje wewnętrzne konflikty

Krok 5. Określ swoje granice z jasnością i troską

 • ustal zasady swojego wewnętrznego domu
 • znajdź radość w mówieniu „nie”, żeby naprawdę powiedzieć „tak”
 • przejdź od poczucia winy i obwiniania ku osobistej wolności i mocy

Krok 6. Weź pełną odpowiedzialność za swoje życie

 • oddaj się temu, co jest dla Ciebie ważne
 • zrób miejsce na to, czego chcesz
 • znajdź swoje plemię – nie jesteś w tym sama

Krok 7. Świętuj bycie w swojej mocy i życie w zgodzie ze sobą

 • spójrz na to skąd przyszłaś
 • ciesz się swoimi odkryciami
 • zobacz, jaki jest następny krok

O mnie

Aga Rzewuska-Paca

Aga Rzewuska-Paca

Trenerka NVC i Coach

Jestem wolnym duchem, z ogromnym apetytem na życie. Poszukiwaczką sensu i życiowego spełnienia, płynących z głębokiego połączenia z własną mocą.

Jestem przekonana, że w każdym człowieku jest mędrzec, który wie, co dla niego najlepsze. Moją pasją jest wspieranie ludzi w docieraniu do ich wewnętrznych mędrców i mądrości.

W mojej pracy jestem szczególnie zafascynowana wzajemnym oddziaływaniem tego, co osobiste, co interpersonalne i co systemowe. Łączę dużą intelektualną wnikliwość z transformacyjnym potencjałem praktyk opartych na pracy z ciałem. Wiem jak potężną siłę mają słowa, ale także jak bardzo potrafią nas ograniczać – trzymając w zamkniętym kręgu myśli i przekonań. Za to nasze ciała prowadzą nas do sedna – przez nasze zranienia, ku istocie tego, kim naprawdę jesteśmy.

NIEKTÓRE PODEJŚCIA, KTÓRYMI INSPIRUJĘ SIĘ W TEJ PRACY

Porozumienie bez Przemocy

Social Presencing Theatre

Family Lab/Jesper Juul

System Wewnętrznej Rodziny (IFS)

Teoria U

Zen Coaching

Focusing

5 Rytmów

O PRACY ZE MNĄ MÓWIĄ…

Aga jest jak bezpieczna przestrzeń, gdzie w jej obecności, wrażliwości i otwartym sercu doświadczam wsparcia, bycia widzianą i akceptowaną ze wszystkim, co wnoszę. Praca z Agą jest jak zejście do jaskini, gdzie ja jestem przewodnikiem, ale to ona ma latarkę i daje pewność, że wyjdziemy stamtąd, gdy znajdę to czego szukam. A poza tym, jest najdelikatniejszym rzeźnikiem jakiego znam.

Joanna Taracha

Absolwentka programu Życie z Mocą

Aga jest przyjaciółką, kobietą świadomą swojej mocy i wiedźmą. Jeśli szukasz osoby, która pozwoli Ci odnaleźć swoją moc w bezpieczny sposób, to właśnie znalazłaś. Praca z Agą jest jak bezpieczna podróż w głąb siebie. Płyniesz własną łódką przez wzburzony ocean, odkrywasz siebie w nowych okolicznościach, od nowych stron, dowiadujesz się jakie są Twoje prawdziwe możliwości niezależnie od pory dnia, pogody, jak wygląda bogactwo głębin…. Aga jest jak statek ratunkowy pamięta jaki był cel podróży, gotowa zjawić się gdybyś zaczęła tonąć lub tracić zasoby, ale nadal w takiej odległości, że podróżujesz wykorzystując swoje zasoby i na koniec możesz powiedzieć, że to była Twoja własna podróż.

Ola Gołaszewska-Bagińska

Trenerka NVC

W Adze jest świeżość podobna do porannej rosy w majowy poranek. Do swojej pracy Aga wnosi jasność, humor i współczucie, tworząc akceptującą przestrzeń, w której możesz odkryć nowe wymiary tego, co wnosisz. Lub możesz patrzeć na nią jak na pielęgniarkę, która ze spokojem, profesjonalnie wspiera proces leczenia, opatulając Cię jednocześnie w ciepłą, wspierającą życzliwość.

Pernille Plantener

Coach i trenerka NVC

Aga jest jak pogoda. Po prostu jest, a jednocześnie zawsze jest jakaś i ta jakość w połączeniu z obecnością tworzy coś bardzo pociągającego. Praca z Agą jest jednocześnie jak deszcz i schronienie. Pracując z nią spotykasz się ze swoją prawdą, w sposób tak organiczny jak spotykasz się z deszczem. Deszcz przychodzi, czasem na niego czekasz, czasem trochę Cię zaskoczy, czasem wolałabyś, żeby go nie było. Kiedy już jest, to po prostu jest a Ty z nim. Możesz dać się zmoczyć, a możesz też chcieć się przed nim schronić, bo okazuje się, że nie byłaś gotowa na takie silne opady. Wtedy jest Aga. Ona wie, gdzie będzie bezpiecznie i pomoże Ci znaleźć to miejsce.

Marta Sikorska

Coach, mediatorka NVC, trenerka HAE (Horse Assisted Education) i metody „Konie Uczą Ludzi”, doula, autorka bloga Me&My Bu

Aga jest prawdziwą istotą Światła. Praca z nią jest jak praca z aniołem, który jest jednocześnie słodki i bezkompromisowy – może pokazać Ci drogę przez ciemną noc duszy, i nie pozwoli Ci zapomnieć o Twojej własnej wielkości. Jej zaangażowanie w osobiste wyzwolenie dodaje mocy. Jej oddanie prawdzie wyzwala. Jeśli wydaje Ci się słodka i młoda, nie daj się zwieść jej wyglądowi! Aga to Mistrz wskazujący nam drogę.

Alan Seid

Trener i mentor dla agentów pozytywnych zmian

Praca z Agą jest jak spacer z Osobistym Przewodnikiem po własnym konturze Ja, w którym Autoportret zawija się do wewnątrz w osobliwej formie istnienia. Tu stłoczone ziarnka zapamiętanych wspomnień tworzą teraźniejsze Obrazy w klepsydrze życia. Mój Osobisty Przewodnik, wręcza mapę bez wytycznych „bądź tu” czy „dojdź tam”. Punkty zwiedzania i cel są jasne. To będzie podróż. Otulona w bezpieczny koc spokoju, dostaję zaproszenie, do niespiesznego odkrywania, poznawania, przeglądania i przymierzania tego co na drodze spotkam. Do każdego napotkanego Obrazu mogę podejść, zobaczyć co w nim dla mnie jest, przyjąć to lub nie i iść dalej lub zawrócić. Pomalutku. Tylko tyle ile mogę teraz ze sobą wziąć.

Agnieszka Jankowska-Figaj

Absolwentka programu Życie z Mocą

Zapisz się na 15-minutową rozmowę ze mną!

Sprawdź, czy jestem dobrą towarzyszką dla Ciebie w Twojej podróży. Umów się ze mną na 15-minutową rozmowę.

Wyślij mi wiadomość i zarezerwuj spotkanie.

*

SPRAWDŹ INNE MOŻLIWOŚCI PRACY ZE MNĄ