Szkolenia z mocą

Warsztaty NVC dla grup

DOŚWIADCZ ESENCJI NVC
Gdy prowadzę warsztaty, najbardziej interesuje mnie, w jaki sposób NVC – język serca – może przepływać przez Ciebie naturalnie, bez myślenia „jak to powiedzieć”.

Oferuję warsztaty poświęcone różnym aspektom NVC, m.in. podstawom, dialogowi, konfliktom, radzeniu sobie z konkretnymi emocjami (strach, złość, wstyd, poczucie winy) lub umiejętnościom trenerskim, co jest wyjątkową okazją poznania moich odkryć z trenerskiej kuchni.

Jestem szczególnie zafascynowana wzajemnym oddziaływaniem tego, co osobiste, co interpersonalne i co systemowe – dążąc do zmiany zarówno na poziomie osobistym, jak i wpływu na struktury, w których żyjemy.

Moim celem jako trenerki jest stworzenie możliwości głębokiego zrozumienia istoty tego podejścia, dlatego w pracy zajmujemy się również świadomością ciała i jego odczuć, a także przyglądamy się „PO CO?”, stojącym za poszczególnymi narzędziami i praktykami.

Jestem tym, czego uczę. Zapraszam więc uczestników do przestrzeni współtworzenia. W ramach ustalonego celu lub tematu warsztatu, skupiamy się na doświadczaniu i wspólnej eksploracji – gdzie ja jestem przewodnikiem, ale nie wszechwiedzącym mistrzem.

Zainteresowałam Cię? Zapraszam!
Zapisz się na jedno z wydarzeń ogłoszonych TUTAJ lub skontaktuj się ze mną, żebym przygotowała warsztat specjalnie dla Ciebie. Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub napisz do mnie e-mail na adres: aga@empoweredliving.pl

Formularz kontaktowy

*