Ucieleśnione. Spotkanie ze Sobą.
Dla kogo?
Dla tych z Was, którzy czekali na spotkania ze mną… I dla tych, którzy są ich ciekawi.
Dla tych, którzy lubią słuchać swojego ciała. I tych, którzy chcą się tego uczyć.
Dla tych, którzy mają dość słów, a tęsknią za głębokim spotkaniem – ze sobą i innymi.
Zapisy: https://bit.ly/ucielesnione-zoom
Co?
Zapraszam do praktykowania ze mną w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) w Ruchu oraz SPT (Social Presencing Theater). SPT – to praktyka oparta o Theory U, gdzie ciało prowadzi nas do kontaktu ze sobą i innymi, do odkrywania tego, co niewidoczne i transformowania na to, co służy życiu.
Spotykamy się raz w miesiącu. Spotkania są niezależne od siebie (można uczestniczyć w pojedynczych), a regularna praktyka pozwala korzystać z nich coraz pełniej i głębiej. Każde ma temat przewodni, który wyłania się na kilka dni przed – dzielę się nim na FB: www.facebook.com/EmpoweredLivingPl.
Za ile?
Spotkania są odpłatne – w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC). Sprawdźcie jaką kwotą chcecie wesprzeć mnie i moją pracę – z serca, z radością. Jeśli trudno Wam zdecydować – wybierzcie kwotę pomiędzy 50PLN i 100PLN.
Możecie zrobić przelew na konto: mBank 10 1140 2004 0000 3602 7536 5623, skorzystać z linku paypal: https://www.paypal.me/AgaRP.
Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia ani z NVC, ani z SPT. Po prostu otwartość na słuchanie swojego ciała i zaufanie do procesu, który Cię poprowadzi. Można uczestniczyć w spotkaniach jako cyklu lub po prostu w pojedynczych.
Zapisy: https://bit.ly/ucielesnione-zoom
Zapraszam,
Aga Rzewuska-Paca
Więcej o SPT:
Moją pasją jest wspieranie życia z połączenia ze swoją mocą – nie tylko indywidualnie, ale kolektywnie. Nie tylko intelektualnie, ale poprzez ucieleśnienie. Dlatego wciągnęły mnie narzędzia Social Presencing Theatre.
Social Presencing Theatre (SPT) to metodologia, opracowana przez Arawanę Hayashi, wspierająca zrozumienie aktualnej rzeczywistości i odkrywanie pojawiających się przyszłych możliwości. SPT wykorzystuje koncepcję Teorię U jako punkt odniesienia. Używa prostych pozycji ciała i ruchów, aby rozpuścić ograniczające przekonania, uzyskać dostęp do intuicji i uwidocznić zarówno aktualną rzeczywistość, jak i głębsze – często niewidoczne – punkty dźwigni do tworzenia głębokich zmian.