Witaj w Życiu z Mocą

 

Wspólnie odkryjmy jak możesz odetchnąć i w pełni rozgościć się w sobie, żeby z mocą działać w świecie

 

Empowered Living Aga Rzewuska-Paca B-empowered Program

Można iść przez życie kierując się strachem lub miłością

Ja wybieram to drugie. Wierzę w życie z otwartym sercem i wspieram w tym innych. I nie jest to ścieżka dla tych, którzy szukają łatwych dróg – wymaga odwagi, by stawać za tym, w co wierzysz, by powiedzieć „tak” i „nie” z jasnością i troską, i aby otworzyć swoje serce ze współczuciem – dla siebie i dla innych, wobec całego bólu i oddzielenia, które, w naszej nieświadomości i niewiedzy, tworzymy w naszym życiu i na świecie.

Świat odpowiada falą obfitości

Kiedy wychodzimy poza cynizm, poczucie winy, wstyd i destrukcyjną złość. Kiedy stajemy w obliczu naszego lęku i przyjmujemy to kim jesteśmy, nasze uczucia, marzenia i pragnienia. Kiedy stawiamy się do życia nago w naszej bezbronności, a jednak w pełnej mocy – bo nie możesz się mylić, będąc tym, kim naprawdę jesteś. To właśnie wtedy doświadczamy wyzwolenia – życia, które wraca do nas z pełną siłą przebudzającej się kreatywności, pasji i radości prowadzących nas ku temu, czego pragniemy. A świat odpowiada. Przyjmuje nas z pełnią przepływu i obfitości. Ból, kruchość, niepewność – mogą nadal tam być. Tylko, że już nami nie rządzą. Są jedynie częścią naszego wewnętrznego krajobrazu, który możemy przyjąć z wdzięcznością, jako „przewodników stamtąd” (Rumi).

ZAPROŚ MNIE DO SWOJEJ PODRÓŻY

Połączyłam lata mojej praktyki i doświadczenia życiowego by stworzyć transformujący życie program ŻYCIE Z MOCĄ.

Oferuję również indywidualne coachingi i warsztaty – osobiście i on-line.

Moim szczególnym obszarem zainteresowania jest wzmacnianie rodziców, nauczycieli i wychowawców – aby zmieniać sposób, w jaki wychowujemy i kształcimy nasze dzieci.

Napisz do mnie lub umów się na 15-minutową rozmowę, aby sprawdzić, czy jestem dobrą towarzyszką dla Ciebie w Twojej podróży.

Daj się zainspirować dzięki nagraniom, historiom i materiałom, które udostępniam.

Życie z mocą

Program dla kobiet gotowych na transformację

Bycie z mocą

Coaching dla wolności osobistej

Relacje z mocą

Coaching i mediacje NVC dla par

Edukacja z mocą

NVC dla rodziców, nauczycieli i pedagogów

Kobiecość z mocą

Odkryj moc płynącą z kobiecości

Szkolenia z mocą

Warsztaty NVC dla grup

PRACA ZE MNĄ JEST PODRÓŻĄ, EKSPLORACJĄ, W BEZPIECZNEJ, AKCEPTUJĄCEJ PRZESTRZENI, KTÓRĄ TWORZĘ

Bazą i punktem odniesienia w mojej pracy jest Porozumienie bez Przemocy. „W moim życiu pragnę współczucia, przepływu między mną a innymi, opartego na wzajemnym dawaniu z serca” – ten cytat z Marshalla Rosenberga trafił wprost do mojego serca i zapoczątkował moją drogę życia z sercem. Pracuję jednak przede wszystkim intuicyjnie, czerpiąc z własnego doświadczenia, a także czerpiąc inspirację z różnych podejść, w tym Teorii U, Zen-coachingu, Family Labu (Jesper Juul), Focusingu lub Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS).

ZASOBY Z MOCĄ

Posłuchaj nagrań praktyk i ćwiczeń opartych na NVC, które mogą wzmocnić Twoją osobistą moc i sprawczość.

HISTORIE Z MOCĄ

Tak naprawdę…potrzebujemy siebie nawzajem.

Ten fragment książki Charlesa Eisensteina jest dla mnie bardzo szczególny. Niech słowa autora przemówią same za siebie... “Tak naprawdę, nie potrzebujemy się nawzajem.” (…) jaki może być lepszy opis utraty więzi społecznych we współczesnym świecie. Tak naprawdę, nie...

czytaj dalej

Zrób miejsce… Na Życie

Zrób miejsce... Na Życie. Gdy dorastałam, nauczyłam się chodzić i mówić, nauczyłam się wszystkich ważnych i nieistotnych lekcji w szkole, ale nie nauczyłam się jak radzić sobie z emocjami. Poza "nie ma powodu, aby płakać", "Uspokój się!" lub "idź do swojego pokoju i...

czytaj dalej

Jak rosnąć, to w dobrym towarzystwie!

Nieregularnie, za to od serca, dzielę się inspiracjami, swoimi odkryciami i tym co robię. Zapisz się na mój newsletter i dodatkowo otrzymaj „Pakiet Powitalny w Życiu z Mocą” z bezpłatną praktyką „Wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa”.